Hrůzný zazitek na Mauriciu
Recenze hotelu LUX* Le Morne Resort ***** (Mauricius - Jižní pobřeží - Le Morne)
Hotel La Morne nikdy více!!!
Ubytování
Kdybysme věděli, co nás v hotelu čeká, vzali bychom si s sebou plynovou masku a nebo ještě lépe - nikdy bysme do takového ubytování nejeli. Když přehlédnu, že jsme nedostali ubytování, které jsme právem mohli očekávat, chemické postřiky / proti komárům?/ neznámou chemickou látkou, dle následného zjištění vysoce toxickou, tolerovat nelze. Pracovníci, kteří postřik, resp. zamoření celého komplexu prováděli, pracovali v ochranných maskách. My jako hoste jsme byli nuceni tento toxický koktejl insekticidů dýchat!!!! Na pokoji jiné vybavení, dál od pláže - naprosto odlišný pokoj od deklarovaného .....
Strava
All incl. neodpovídalo 5* hotelu, navíc když jsme viděli na vlastní oči, jak se insekticidy rozptylují do všech prostor restauraci, kde bylo v tu chvíli vystaveno jídlo, přešla nás chuť.
Služby hotelu
Naprosto neprofesionální chování některých zaměstnanců hotelu, kteří v domnění, že nerozumíme francouzštině, nás pomlouvali místnímu taxikáři ...to jsme nezažili ještě nikde
Strava a stravování
Jelikož jsme zde jedli jen dvakrát, a to ráno na snídani a odpoledne při pozdním obědě, nemůžu hodnotit víc, než tato dvě jídla. Snídaně byla na takový hotel podprůměrná , bez většího výběru, vše upatlané, na pohled chuť moc nevzbuzující, ale brali jsme to s nadhledem s tím, že vše ostatní již bude úplně perfektní. Odpoledne jedno jídlo ve venkovní restauraci, které bylo, co se týká chuti /hodnotím chuť, ne zdravotní nezávadnost!/ velmi dobré. Jelikož jsme však dvě hodiny poté zažili hrůzný zážitek s postřikem,který byl plošný, náhlý, bez rozmyslu, varování a zasáhl i potraviny, které se v hotelu nabízely, konkrétně přípravu stolů na večeře a jelikož jsme zrovna seděli v restauraci a terase, zasáhl nás tentokrát přímo i se zrovna objednanými nápoji. Zaznamenali jsme však, že postřik zasáhl prostřené stoly s příbory, pečivem a pod. Od tohoto okamžiku jsme se již jakékoliv potraviny v tomto hotelu ani nedotkli a jediné možné řešení bylo do doby odletu jezdit se stravovat na letiště.
Vybavení, služby a personál hotelu
Některá část ubytování je zřejmé dle fotografií krásná, my jsme však dostali daleko horší kategorii kategorii, ač jsme platili tu nejlepší /dle katalogu/. Takže tu lepší hodnotit nemůžu, ta horší je diametrálně odlišná od té, která je nabízena klientům v nabídkách některých CK.
Pláž a moře
Moře jsme vzhledem k okolnostem vůbec neužili, pláž však rozhodně není s bílým jemným pískem, jak opět mylně uvádějí některé cestovní kanceláře a hotel
Okolí hotelu
Okolí hotelu známe pouze při útěku z hotelu před toxickým postřikem, kdy jsme byli nuceni utéct do vzdálenosti cca pul kilometru, jelikož oblak insekticidů se vznášel nad celým rozlehlým areálem hotelu do výše asi čtyřiceti metrů...
Celkový dojem
Otřesnÿ zážitek se strachem o zdraví, naprosto zkažená dovolená a vyhozených 270000 Kč
z 6 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.