Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Tamassa

Recenze hotelu Hotel Tamassa **** (Mauricius - Jižní pobřeží - Bel Ombre)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 36x
Recenze se líbila: 33 čtenářům
Fotografie: 73
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásný hotel ze sítě Lux na jižním pobřeží s bílou písčitou pláží

Ubytování  průměrně (5/5)

Hotel nabízí 4 typy pokojů: 68 pokojů standard, 104 pokojů superior, 8 pokojů deluxe family a 34 plážových pokojů - výhled na moře

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Jídlo nemohu posoudit jelikož jsme se zde nestravovali. Hotel nabízí 4 restaurace a 4 bary

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel nabízí velké lázně, fitness, bary a restaurace, vodní sporty, bazény, možnost zapůjčení kola. Personál příjemný a ochotný.

Hotel má vlastní zahrádku, kde pěstují zeleninu

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Nádherný a klidný hotel s vlastní zahrádkou na zeleninu

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jižní pobřeží - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání