My jsme velmi spokojeni :-)

Recenze hotelu Le Tivoli Hotel **** (Maroko - Souss Massa - Agadir)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,6
(na základě 15 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2015
Fotografie: 10
Komentáře: 7

Asi proto, že neočekáváme za necelých 14 tisíc za osobu, že nás někdo bude ovívat a masírovat záda, jsme byli spokojení. Jídlo obsahuje méně masa, než jsou rozežraní Češi zvyklí (ikdyž pořád pláčou, jak se mají zle), ale chuťově super! Personál milý, pokoje čisté. Co víc na dovolené potřebujete? Stačí hezké počasí na koupání a výlety. Tento hotel na přespání bohatě stačí. Pro náročné klienty jistě není, jeho kvalita však ODPOVÍDÁ CENĚ. Pokud někdo uvádí, že personál nebyl milý, bude to nejspíš tím, že k lakomcům Maročané milí nejsou - pokud jim nedáte občas nějaký bakšiš, znamená to pro ně, že nejste spokojeni s jejich službami. Bakšiš je v Maroku běžná věc, a dle našeho delegáta tvoří podstatnou část jejich příjmů, proto se sluší si "odtrhnout od huby" a ocenit snahu personálu, což se vám 100x vrátí. Jenže toto je vlastnost Čechům doposud cizí. Náš národ je zkrátka "sám mám málo". Když toto překonáte a nebude vám líto peněz, bude vám v Maroku hej (za celý týden jsme v hotelu rozdali cca 200 dirhamů, což je necelých 20 Euro). Starali se o nás po celou dobu jako o vlastní :-).

Fotografie

Ubytování 

Oficiální 4* bych opravila na 3*, ale kvalita odpovídá ceně. Pravdou je, že ve skříni to smrdělo plísní, takže jsme měli věci v kufru. Koupelna byla čistá, ložní prádlo taky. Kdo je citlivější, vemte si vlastní ručník. Ty jejich jsou čisté a voňavé, ale zaprané.

Na pokoji je LED TV s USB, každý pokoj má balkon. V našem bloku byly i výtahy, nevím, zda byly i ve všech ostatních. V tomto hotelu NENÍ žádný hmyz.

Strava a stravování 

S All inclusive jsme měli na výběr tolik lákavého jídla, že jsme se pokaždé přecpali.

Vždy bylo i něco pro masožravce (alespoň 1 druh masa). Pro tlusťochy zvyklé jíst ve fast foodech byly denně i hranolky a pizza. Ti z vás, co jedou do ciziny ochutnat místní speciality, rozhodně nepříjdou zkrátka. Na výběr je zde spousta různě upravené zeleniny (čerstvé i vařené/dušené/pečené), luštěniny, ryby, saláty, olivy, grilované i pečené maso, výborné zákusky. K večeři je navíc ještě polévka. Nápoje (včetně vína a piva) jsou k All inclusive zdarma v neomezeném množství (i na barech). Na snídani nechybí lupínky nebo čoko kuličky s mlékem, pečivo, jogurt, marmelády, vajíčka (i omelety, které vám na požádání pán připraví), palačinky, sýr...Salám nečekejte, ten jsme neměli, ale měli tu klobásky.

V příloze jsou fotky z večeře + 1 od bazénu a 1 záběr z balkonu.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Na recepci je wi-fi zdarma a od 18 hodin je tu otevřen bar. Večer zde hraje místní DJ cokoliv, co si jen budete přát, a tudíž se tu hosté schází na tanečky. Atmosféra letní dovolené tomuto místu rozhodně nechybí.

Animátoři měli zábavu pro všechny generace a mluvili francouzsky, anglicky, arabsky i špatně polsky :-D. Byli to mladí místní kluci a dokázali opravdu pobavit. Veškeré animační programy probíhají u bazénu. Ten je čistý a udržovaný. Jen tu hraje po celý den nahlas hudba.

Personál je celkově milý a bude vás mít o to radši, když jim občas dáte pár drobných na přilepšenou (my dávali bakšiš v restauraci a na barech, a taky pokojské a pánovi na hotelové pláži).

Pláž a moře 

Pláž má úžasný jemný písek a do oceánu je pozvolný vstup (pro děti ideální). Voda je teplá a jsou zde docela vlny. Hotel má svou ohraničenou pláž s lehátky a slunečníky a celý den je tu pán, který hlídá věci hostům.

Komu vadí místní (jak jsem v některých recenzích četla), ať sedí doma na prdeli, nejlépe na vlastní zahradě. Místní obyvatelé tu samozřejmě jsou, ale nikoho neomezují a na pláži se neroztahují. Připravte se ale na všudepřítomné prodejce čehokoliv - od náramků přes koberečky až po marihuanu.

Okolí hotelu 

Okolí hotelu je čisté, je tu "supermarket" a několik obchůdků se suvenýry.

Celkový dojem 

Pro nás byla tato dovolená krásná i proto, že byla tolik odlišná od těch evropských.

Jiná kultura, nádech orientu a příjemní lidi. Ááách!

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

K
Katka 29. 12. 2015 11:11
Pláž
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat je-li na pláži také nějaký bar s nealkem :) Děkuji Katka
J
Jitka 13. 09. 2016 13:36
pokoj
zdravím prosím není náhodou vysoušeč vlasů na pokoji moc děkuji
J
JitkaZarska 14. 09. 2016 15:25
pokoj
moc děkuji jedeme last dobrá cena v sobotu , podle recenzi ....nedám na lidi snad přežijem... děkuji zdravím něco zásadního co Vás napadne měli jste all inklusive do odjezdu jedeme až večer tam odtud díky hezký den

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené