Trochu zklamání

Recenze hotelu Amadil Ocean Club Beach Hotel (ex Labranda Amadil) **** (Maroko - Souss Massa - Agadir)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,1
(na základě 24 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2013
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Starší hotel na pěkném místě ,kousek od pláže. Bohužel nám nepřálo počasí-byla velká zima a vítr. Byli jsme zklamáni z jídla a obsluhy.

Ubytování 

Malý pokoj kam se vešly 3 postele a zůstala malinká ulička. Televize a minibar byl v pořádku. Balkon akorát lehce oprýskaný a nazrzlý. Koupelna dobrá ale platí to samé, lehce oprýskané a zašlé. To ale asi odpovídá tomu co cestovka udala jako 3*( někde bylo 4*).

Strava a stravování 

To pro nás bylo překvapení. Ráno fronta na hrnky, pak na kávu, na lžičky, na palačinky, na salámy a honem pro studené mléko, protože když došlo tak hodinku ho nikdo nedoplnil. Než jsem to oběhla pro své malé dítě, které chtělo jenom palačinku a kuličky s mlékem tak jsem se zapotila.. Někdy to bylo lepší, někdy horší. Co bylo dobré tak se snědlo a host musel mít velkou trpělivost když se chtěl dočkat doplnění. Odpolední svačiny které nám cestovka slibovala vůbec nebyly. Zavřeno a nazdar. Vždy jsem vozila pro malou sušenky a maličkosti na odpoledne ale na minulých dvou dovolených byl výborný servis tak jsem nevzala skoro nic-chyba.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybavení hotelu dobré, personál mi připadal vlažný. Ovšem když dáte bakšiš tak to funguje.

To jsem pochopila když jsem měla problém aby mi číšník dal druhou vodu. (jelikož mi nalil půl sklenice, tak jsem šla pro další).Když dáte peníze jsou i ochotní. Večer varietní program a minidisco pro děti bylo příjemné. Uklízelo se každý den, to bylo dobré.

Pláž a moře 

Pláž velká moc pěkná, bohužel jsme měli strašnou zimu a vítr. Moře bylo tím pádem studené a vlny větší. Jeden den bylo pěkně a to bylo super. Počasí nám nepřálo.

Okolí hotelu 

Okolí hotelu celkem čisté.

Celkový dojem 

Možná za to může to počasí, ale nic moc. Reference od cestovky zněly jinak.

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené