Super dovča
Recenze hotelu Amadil Ocean Club Beach Hotel (ex Labranda Amadil) **** (Maroko - Souss Massa - Agadir)
Byla jsem na dovolené sama s dětmi a příští rok tam rádi vezmeme i tatínka. Moc jsme si ji užili. Maročané jsou příjemní a úslužní lidé. Agadir je moderní město s přátelskou atmosférou, kde nemusíte mít strach vyrazit do ulic ani po setmění. Není potřeba dodržovat žádné zahalování ramen ani kotníků o kterém jsem četla než jsem se do Maroka vydala. Klidně si zabalte minisukni a tílečka, chodí tam tak všichni. Nejen turisté. Jen díky oceánu je v Agadiru často pod mrakem a na nebi opar, takže na ,,opékačku" na lehátku to moc vhodné místo není. Přesto jsme přijeli domů krásně opálení, protože to opaluje i pod mrakem. Počasí tak laká k procházkám a výletům.
Ubytování
Celý hotel je velice čistý, spousta společenských prostor a relaxačních koutků. Pokoje moderně vybavené s pohodlnou a kvalitní postelí. Pouze přistýlka byla jako trampolína. Velká terasa, prostorná koupelna. Připojení k internetu je zdarma, ve wi-fi zóně jsou pohodlné sedací soupravy a el.zásuvky pro napájení.
Strava a stravování
Jídlo bylo vynikající, nabídka bohatá, spousta zeleniny, ovoce a sladkých moučníků.
Nápoje se objednávají u číšníků, ocenila bych samoobslužný pult, který byl pouze u snídaní. Trošku horší byla obsluha u hotelového bazénu, kde měla být v nabídce all inclusive odpolední svačina v podobě sendviče nebo pizzy. Musela se objednávat a dočkali se jí jen Ti nejvytrvalejší a to po několika urgencích. Číšníci přednostně obsluhují platící klienty, od kterých dostávají spropitné.
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál je milý, ochotný a většina stále se usmívající. Animátoři zabaví děti i dospělé. U bazénu Vám obstarají lehátko i když není žádné k dispozici. Prostě ho zabaví někomu, kdo tam má od rána ručník a ani se u bazénu neukázal. Tobogány jsou puštěné téměř celý den.
Pláž a moře
Oceán je super, žádné velké vlny, musíte jít kus,aby byla hloubka, takže vhodné i pro malé děti. Jen musíte dávat pozor, aby se Vám neztratily mezi místními :-) Na pláži je opravdu spoustu lidí, ale je tak veliká a široká, že nemusíte mít obavy, že nebude kde ležet. Je čistá, bez odpadků a s jemným pískem.
Okolí hotelu
Čisté a upravené. Promenáda denně uklizená a čištěná, plná prodejců šperků, oblečení, koblih, sošek, nerostů atd.... Obchůdky a restaurace jsou od hotelu cca 20 min chůze. Všude se dají půjčit za pár korun jízdní kola.
Celkový dojem
Neváhejte a vyzkoušejte.
z 24 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.