Napsat recenzi

Recenze 2024

Recenze hotelu Radisson Blu Resort Saidia Beach Resort ***** (Maroko - Saidia - Saidia)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2024
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 2 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel rozhodně neodpovídá 5⭐️

Fotky které jsou například u CK *** neodpovídají skutečnému stavu objektu.

Jídlo děsivé, měli jsme na All inclusive hlad. Nebyl výběr. Maso bylo v nabídce pouze 3 dny z celého týdne. Stoly neutřené a špinavé.

Na baru jsme čekali 20 minut na dvě kávy a dvě limonády. Bary jsou v komplexu 3 ale otevřeny byl pouze jediný. V hotelu si není možné cokoliv zakoupit je nutné se vydat do přístavu.

Pokoj byl špinavý, lampa omatlaná, propálené závěsy, záchod protékal. Sprcha se musela nechat minimálně 10 minut odtéct než začala kapat teplá voda, proud sprchy byl tak 6 kapek za minutu.

Trezor nefunkční.

Personál hotelu neochotný, veškerá věc navíc byla problém. Dokonce když jsme si chtěli zaplatit vratnou kauci za ručníky (20€) bylo problém nám vrátit.

Z této *dovolené* se člověk těšil domu.

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Špinavé, úklid spočíval pouze v ustlání postele, doplnění toaletních papírů.

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

Kuřecí nugetky opravdu nelze jíst celý týden.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,8/5)

Neochotný personál bez úsměvu

Pláž a moře  průměrně (3,4/5)

Pláž a omoře relativně čisté

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Špína a odpadky.

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Tohle nebyla dovolená, to byly vyhozené peníze.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 12
z 19 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Saidia - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání