IBEROSTAR SAIDIA
Recenze hotelu Iberostar Saidia Resort ***** (Maroko - Saidia - Saidia)
Hotel není na 5hvězdiček ale spíše 3.
Ubytování
Pokoje už mají něco za sebou. Moc se neuklízí. Pod poslelí je praletý prach a vajgly.
Strava a stravování
Jídla hodně, ale bez chutě. Neustále se opakují stejná jídla. Pokud někdo nejí skopové maso, tak se asi nenají. Kuřecí maso je málo a když je, tak se stane že je krvavé. Hodně sladkých zákusků (ty jsou dobrý) a ovoce.
Vybavení, služby a personál hotelu
Marocký animátoři super. Personál hotelu příjemný. Hotel je spíše pro rodiny s dětma a mladý. Není to pro lidi kdo chce mít klid, protože neustále hraje u bazénu hudba.
Pláž a moře
Jemný písek a voda čistá. Po pláži jsou někde odpadky.
Okolí hotelu
V okolí hotelu nic moc není. Nedaleko já Aquapark,který je super. Pěšky dojdete do
Mariny kde je městečko duchů. Taxíkem dojedete do Saidie kde jsou dvě tržnice. Nakoupíte fake kabelky, sport.oblečení.
Celkový dojem
Celkový dojem je dobrý.
z 48 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.