Napsat recenzi

Palm Plaza Hotel & Spa *****

Recenze hotelu Palm Plaza Hotel & Spa (Maroko - Marrakech )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: květen 2019
Přečteno: 34x
Recenze se líbila: 74 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Pohled na areál hotelu Pohled na areál hotelu
  • koupelna 2 lůžkový pokoj koupelna 2 lůžkový pokoj
  • výhled z pokoje z balkonu výhled z pokoje z balkonu
  • 2 lůžkový pokoj 2 lůžkový pokoj
  • 2 lůžkový pokoj 2 lůžkový pokoj
  • 2. bazén v areálu 2. bazén v areálu

Hotel cca 4 km od hlavního náměstí s trhy v Marakeši

Ubytování 

2 lůžkové pokoje byly čisté s možností klimatizace, my měli vlastní balkon, některé pokoje měli společnou terasu. Výhled byl do vnitřní části hotelu, kde byl klid. Koupelna s vanou, wc, fenem, bidetem

Strava a stravování 

Vynikající strava, velký výběr z mnoha jídel, zeleniny, salátů, velké množství dezertů, ovoce. Ráno opět spoustu úžasného jídla, hodně druhů pečiva, pomazánek, marmelád, párky, vajíčka,... Úžasné jídlo s velkým výběrem

Vybavení, služby a personál hotelu 

Hotel má hlavní velký bazén, u vedlejší budovy je také bazén, ale ten je určen spíše pro děti, restaurace má i venkovní posezení, bar u bazénu, u recepce

Okolí hotelu 

v blízkosti hotelu se nachází obchodní centrum včetně supermarketu Carrefour

Celkový dojem 

Určitě doporučuji ubytování v tomto hotelu! Pokud jste v Marakeš,i jedná se o dobrou volbu za rozumné peníze

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání