Napsat recenzi

Zklamání

Recenze hotelu Iberostar Saidia Resort ***** (Maroko - Maroko - Saidia)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2022
Přečteno: 177x
Recenze se líbila: 44 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Vzhledem k tomu,že to nebyla moje první dovolená v Africké zemi,byla jsem velmi zklamaná. Dovolenou jsme strávily ve frontách na jídlo,v jídelně,kde nebyla při 49stupních klimatizace,vše špinavé,upatlané s naštvanými hosty.Všichni v hotelu měli zažívací problémy a velmi to kazilo dovolenkovou atmosféru.Rozhodně tento hotel nedoporučuji.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Zastaralé vybavení, úklid povrchní,klimatizace naštěstí funkční.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Neklamtizovaná jídelna,špinavé,mastné a upatlané stoly, chaoticky pobíhající personál,chyběla voda k pití,napoje i z postmixu teplé.Fronty na snídani,oběd i večeři a přitom bylo půl jídelny prázdné jen stoly neměl kdo uklízet

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personál se snažil,byl ochotný,ale neměli pro praci podmínky.V barech u bazénu neustale chybělo nádobí-hrnky,skleničky apod.Neseděly časy které byly dané pro napr.vyměnu ručníků apod.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž občas vyplavila nechutnosti jako igelity,plasty i vložky.Chtělo by to denně uklízet.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Skvělá procházka do přístavu

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Zklamání

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 34
z 47 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání