Napsat recenzi

Šárka

Recenze hotelu Iberostar Saidia Resort ***** (Maroko - Maroko - Saidia)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2022
Přečteno: 170x
Recenze se líbila: 58 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nejhorší ze zájezdů Afriky...Byla jsem zde pře 3 lety a hotel fungoval skvěle. Iberostar je řetězec hotelů po celém světě. Dost jim to zde v Maroku kazí reputaci... Naprosto nesrovnatelné s Iberostar hotelem na Kapverdách( Boa Vista).

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Omšelé a ušmudlané zařízení v pokoji v přízemí, klimatizace fungovala-dostačující, prostě Afrika. Nikde ve spol. prostorech nefunguje klimatizace!!!! Při venkovních teplotách 50 st. se fakt nikde nedalo ochladit...

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Naprostý propadák...nekončící fronty na snídani, oběd, večeři-to na dovolené fakt nechceš...Hygiena úklidu stolu bez jakékoliv desinfekce, jedním hadrem se utírají snad všechny dřevěné stoly (před 3 lety se zde stolovalo s bílými látkovými ubrusy, ubrousky), vše mastné, umatlané. Talíře se klouzaly v ruce, jak byly mastné.

Jinak jídla dostatek, široký výběr všeho. Jen voda v lahvích při stolování chyběla- lahvové víno v lednici však bylo....???

90 % lidí našeho zájezdu mělo střevní a zažívací potíže.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personál sice usměvavý, ale neschopný variability a operativnosti. Stále někam odcházejí za recepci, nekomunikují... např. Chvilku vydržte apod....

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž by bylo třeba uklízet každý den- moře každý den přineslo igelity, kelímky aj. Chaluhy a medúzy nevadí-to je příroda.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Upravené zahrady hotelu-květena zrovna odkvetlá.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Po 3 letech jsem se sem vrátila a už nikdy. Opravdu nic horšího jsem nezažila. Podala jsem reklamaci na CK ***.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 34
z 47 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání