Napsat recenzi

pohoda

Recenze hotelu Iberostar Saidia Resort ***** (Maroko - Maroko - Saidia)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 220x
Recenze se líbila: 223 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Pohled z horního podlaží Pohled z horního podlaží

Rádi konstatujeme spokojenost s pobytem a prostředím vůbec.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Pěkně vybavené pokoje. Tři ubytovací objekty se třemi podlažími a přesto výtah. Velmi prostorný areál. Bazény mezi jednotlivými ubytovacími bloky.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Stravování opravdu perfektní. Velký výběr včetně místních specialit. Navíc možnost zajištění večeří ve dvou speciálních restauracích dle jídelního lístku po objednání na recepci. Navíc možnost dopolední a odpolední jídlo pro "nenasytné".

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Opravdu možno říci jen OK. Pro děti skutečně perfektní denní animační programy. Služby a úklid včetně ochoty absolutně bez připomínek. Kredit na osušky je samozřejmostí.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Pláž soukromá hotelu je písečná s pozvolným vstupem do moře. Měli jsme trošku smůlu na chladnější vítr od moře. Teplota vody v moři nic moc. Lehátka a slunečníky OK.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Pěkná pěší zóna podél moře. Stojí za to se projít po ní do nedalekého přístavu, kde je několik obchodů i malý supermarket.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Opravdu to byla perfektní dovolená. O bezpečnost se stará bezpečnostní služba a mimo areál i ozbrojené složky.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 34
z 47 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání