Napsat recenzi

Maroco Saidia

Recenze hotelu Iberostar Saidia Resort ***** (Maroko - Maroko - Saidia)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2013
Přečteno: 900x
Recenze se líbila: 525 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Počasí bylo nádherné,ubytování suprové,všude čisto,příjemný personál,moře čisté s jemným pískem ,bazény čisté.Prostě a jednoduše dobrá odpočinková dovolená.Jen k večeru tam fouká studený vítr.Přibalte si sebou nějakou tu slabší mikinu. Příjemnou dovču všem co se pro Maroco Saidia rozhodli.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

super,je to nové

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

vynikajicí

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

vynikajicí

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

super

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

slušné

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

spojeni

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 34
z 47 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání