Napsat recenzi

Iberostar Saidia červen 2014

Recenze hotelu Iberostar Saidia Resort ***** (Maroko - Maroko - Saidia)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 735x
Recenze se líbila: 491 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Vše bylo super, jenom trochu moc domorodých občanů s uřvanýma 2 až 3 dětma. Hotel , pláž, počasí vše bylo dobré, jela bych znova. Trochu víc větrno, ale dá se to.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Dobré, čisté.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Až moc jídla všeho druhu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Perfektní.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Krásné, čisté.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Tak jak všude v těchto arabských zemí.

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Jela bych znova.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 34
z 47 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Lenka: průjem - 21. 7. 2014 10:36

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat zda vás postihl cestovatelský průjem jako například v Egyptě? reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání