Napsat recenzi

Iberostar Saidia

Recenze hotelu Iberostar Saidia Resort ***** (Maroko - Maroko - Saidia)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2022
Přečteno: 85x
Recenze se líbila: 43 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Rozhodně nedoporučuji, vše ušmudlané, zatuchlé, zapáchajicí! V Maroku jsem již byla a to ve 4hvězdičkovém hotelu v Agadiru a s tímto se to nedá ani srovnat! Tento hotel je tak na úrovni dvou možná tří hvězd. Nic nefunguje na čas, všude se tvoří fronty, v restauraci, baru, na recepci, nikde nefunguje klimatizace! V restauraci jsou ušmudlané stoly, židle se lepí, nikde jsme neviděli, aby personál používal desinfekci. V baru u bazénu to samé, talíře byly mastné, ubrousky věčně chyběly, pro pití k bazénovému baru jedině s ucpaným nosem, protože zápach, co se odtamtud linul, byl příšerný. Všichni jsme měli zažívací potíže i po návratu do ČR.

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Ucházející.

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Strava byla pestrá, ale moc jsem toho neochutnala, jelikož díky hygieně v jídelně jsem neměla chuť k jídlu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personál milý, obsluha na baru kmitala, ale ti byli asi jediní, ostatní měli na všechno dost času. Hlavně na recepci, tam to dost vázlo.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Moře pěkné, ale bohužel v moři odpadky.

Okolí hotelu  průměrně (3,3/5)

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Zklamání.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 34
z 47 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání