Napsat recenzi

Hotel Be Live Grand Saidia Maroko

Recenze hotelu Be Live Grand Saidia ***** (Maroko - Maroko - Saidia)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2012
Přečteno: 1 396x
Recenze se líbila: 337 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme mile překvapeni jak organizací zájezdu, tak samotným hotelem. Čisté prostředí, velice pěkný areál s několika bazény,upravenou zahradou. Personál milý, ochotný, nikdo nebyl vtíravý. Přestože zde převážně vládla francouzština je ze všech stran snaha domluvit se. Jídlo bylo výborné, po celý den byla možnost občerstvení u bazénů. Balená pitná voda byla vždy k dispozici. Mohli jsme jí brát i na pokoj nebo na zájezd. Zadarmo a bez omezení byl internet. Pouze moře koncem května bylo studené. Jedná se o moderní hotel. areál. Do blízkého přístavu se jde nově vybudovanou cestou cca 20 min., kde je velká samoobsluha, pošta, kavárny a butiky.Vhodné pro rodiny s dětmi i starší osoby.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Čisté pokoje s balkony. Každý den probíhá úklid, výměna ručníků. V případě potřeby velice ochotné uklizečky.

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Hlavní restaurace působila trochu jednoduchým dojmem. Bufetové stoly měly široký výběr jídel, byl dostatek i zeleninových, ovocných atd. salátů, vynikající je pečivo a sladké zákusky.U jídla si můžete dát zadarmo víno či jiné pití. Večer u baru kávu, různé koktejly a alkohol.Přes den zmrzlinu,pití a jídlo u bazénu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

Hotel je vybaven internetovou místností,můžete používat kdykoliv a zadarmo. Na recepci dochází pracovník z banky, takže máte možnost výměny peněz na místní měnu. V areálu hotelu je malý butik.Animátoři jsou milí a veselí.Jsou zde dětská hřiště a různá hřiště pro sporty.Personám hotelu se Vám snaží vyhovět.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Pláž u moře je písečná a vstup do moře je pozvolný. Vane zde silnější vítr a jsou vyšší vlny.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Okolí hotelu se stále upravuje,je vybudována promenáda až blízkého přístavu cca 20 min.chůze. Všude se vysazují palmy. V této části se nachází pouze tři hotely, jinak nic. Za obchody si musíte zajet do blízkého města nebo zajít pěšky do přístavu.

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Doporučuji všem, kdo mají rádi klidnější dovolenou. Je tu možnost zúčastnit se zájezdů a poznat tak tuto část Maroka, kde ještě není tak velký turistický ruch.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 26
z 38 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání