Napsat recenzi

Prohlídka krásného hotelu Sofitel Agadir Thalassa Sea @ SPA *****

Recenze hotelu Sofitel Agadir Thalassa Sea & Spa ***** (Maroko - Maroko - Agadir)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2013
Přečteno: 528x
Recenze se líbila: 651 čtenářům
Fotografie: 40
Videa: 0
Komentáře: 0

Moderní hotel, který leží přímo na písečné pláži a nachází se na samém okraji Agadiru v levé části, přesně na druhé straně než je Marina.

Ubytování  průměrně (5/5)

Krásně zařízené pokoje, kde máte k dispozici zdarma trezor, internet, wifi připojení. Také lednice i minibar je zdarma. Tento hotel je bezbariérový a má speciálně upravené pokoje pro handicapované osoby.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Wifi připojení a internet je v celém hotelu zdarma. 3 restaurace, 2 bary a kadeřnictví. V hotelu je pěkný venkovní bazén a krytý bazén s termální vodou (lehátka a slunečníky zdarma). Součástí hotelu je rozsáhlé lázeňské a thalassotherapeutické centrum. Hotel pro své hosty pořádá animační a večerní zábavné programy. Zdarma si můžete zacvičit ve fitness centru nebo zahrát tenis (možné i osvětlení). Masáže, sauna, solárium, služby lázeňského centra a thalassotherapie jsou za poplatek. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Hotel leží přímo na písečné pláži. lehátka a slunečníky jsou na pláži také zdarma.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Luxusní hotel pro náročnou klientelu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání