Napsat recenzi

RIU PALACE TIKIDA AGADIR

Recenze hotelu Riu Palace Tikida Agadir Hotel ***** (Maroko - Maroko - Agadir)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2013
Přečteno: 655x
Recenze se líbila: 677 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásná dovolená, nebylo co vytknout

Ubytování  průměrně (5/5)

Krásný hotel, velký pokoj, vkusné a neponičené zařízení, trezor, na pokoji varná konvice denně doplňována káva, čaj a minibar vše v cenně

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Bohatá, rozmanitá, v rámci All lze objednávat jídlo dle menu i na pokoj, hodně zeleniny,

hodně masa a ryb,čerstvé šťávy z ovoce i zeleniny, denně grily, pro náročné i šampaňské k snídani čehož využívali hlavně Francouzi

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Vyhřívaný vnitřní bazén, 2 venkovní bazény,venkovní vířivka vyhřívaná, fitnes, herny, tělocvičny, taneční sál, hlídání dětí, herna binga, spousta vnitřních i venkovních barů,

marocká a středozemní restaurace lze použít za pobyt 3x.

Denně úklid, personál nevtíravý, všude po hotelu nesmírně čisto.

Okolí hotelu  průměrně (4,9/5)

Velká pěší promenáda podél pobřeží a hotelů. Pláž písčitá, lehátka nikdy nechyběla

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Ubytování i služby odpovídají 5*

Klientela především francouzská, anglická a německá

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání