Napsat recenzi

Líbánky

Recenze hotelu Riu Palace Tikida Agadir Hotel ***** (Maroko - Maroko - Agadir)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2012
Přečteno: 671x
Recenze se líbila: 633 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Měli jsme původně vybraný jiný hotel, ale díky jeho naplnění jsme byli ubytováni CK nakonec v tomto nádherném hotelu, jehož atmosféra je skutečně nezapomenutelná. Byli jsme nadšení a všem doporučujeme dovolenou v tomto hotelu.

Ubytování  průměrně (5/5)

Krásné a čisté pokoje s dokonalým servisem.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Pochutná si skutečně každý!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Velice vstřícní, usměvaví, nic není problém.

Okolí hotelu  průměrně (4,9/5)

Poklidné okolí, i když jste skutečně mezi místními obyvateli. Vše na dosah příjemnou procházkou.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Rádi bychom se sem jednou vrátili a užili si znova tak pohodovou dovolenou.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání