Napsat recenzi

Hotel Tafilalet - nocleh v Meknesu

Recenze hotelu Hotel Tafilalet & Spa (Maroko - Meknes)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 11x
Recenze se líbila: 64 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Recepce Recepce
  • Recepce hotelu Recepce hotelu
  • hotelový 2 lůžkový pokoj s výhledem na město hotelový 2 lůžkový pokoj s výhledem na město
  • koupelna koupelna
  • výhled z pokoje v 7.patře výhled z pokoje v 7.patře
  • vstup do hotelu vstup do hotelu

Hotel je dobrá volba pro přespání na 1- noci při poznávání města Meknes

Ubytování 

Pokoje byly čisté, měly možnost jak klimatizace v teplém období, tak topení při chladném počasí. Byla zde minilednice, televize, koupelna s vanou, toaleta, bidet a velká manželská postel.

Strava a stravování 

Stravování zde bylo skromné, přesto chutné. Výběr byl ze zeleniny, polévky a několika hlavních chodů- bufet. Ovoce a několik dezertů. Restaurace se nachází v nejvyšším patře a je zde krásný výhled na město. Nejhezčí výhled byl večer při západu slunce

Vybavení, služby a personál hotelu 

Hotel má své vlastní spa s bazénem. Těchto služeb jsme nestihli využít

Okolí hotelu 

Nemohu hodnotit, hotel jsme měli jen jako tranzitní ubytování. Nicméně ve městě Meknes je spoustu možností poznávání

Celkový dojem 

Komfortní a čisté ubytování

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání