Napsat recenzi

Hotel ve městě Fes

Recenze hotelu Hotel Across Fes (Maroko - Fes)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 23x
Recenze se líbila: 59 čtenářům
Fotografie: 7
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Bazén na střeše Bazén na střeše
  • výhled z pokoje při západu slunce výhled z pokoje při západu slunce
  • venkovní posezení ve vnitrobloku venkovní posezení ve vnitrobloku
  • 2-3 lůžkový pokoj se samostatnými postelemi 2-3 lůžkový pokoj se samostatnými postelemi
  • koupelna ve 2 lůžkovém pokoji koupelna ve 2 lůžkovém pokoji
  • 2-3 lůžkový pokoj se samostatnými postelemi 2-3 lůžkový pokoj se samostatnými postelemi
  • výhled z pokoje výhled z pokoje

Ubytování v centru nového města Fes

Ubytování 

Ubytování se nám moc líbilo, pokoje byly uklizené, celkem moderně zařízené, koupelna měla sprchový kout, wc, bidet. V pokoji byla televize, malá lednice, kde jsme měli přichystané dvě lahve vody zdarma.

Strava a stravování 

Pokrmy byly velice chutné, večeře super, výběr byl ze zeleniny, salátů, masa, luštěnin, večer vždy jahody, pomeranč, meloun a nějaký zákusek. Snídaně několik druhů pečiva, sýry, zelenina, ovoce, vajíčka ...

Vybavení, služby a personál hotelu 

Na střeše se nachází menší bazén na osvěžení, bar a moc hezký výhled na celé město a přilehlé kopce, v některých pokojích nešla wifi, jistota byla však na recepci, kde nebyl problém.

Okolí hotelu 

Hotel se nachází v centru nového města, lze dojít kousek do Carrefuru, obchodního centra, v blízkosti jsou restaurace, kavárny, lekárna. Večer lze jít bez problému na blízkou hlavní třídu.

Celkový dojem 

S ubytováním jsme byli moc spokojeni, využili jsme zde 2 noci

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Maroko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání