Napsat recenzi

Prehliadka hotela Vivaldi ****

Recenze hotelu Golden Tulip Vivaldi Hotel **** (Malta - Malta - Saint Julian's)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2011
Přečteno: 208x
Recenze se líbila: 716 čtenářům
Fotografie: 8
Videa: 0
Komentáře: 0
 • vstup do hotela vstup do hotela
 • recepcia s posedením recepcia s posedením
 • reštaurácia reštaurácia
 • kúpeľňa kúpeľňa
 • izba izba
 • izba izba
 • strešný bazén strešný bazén
 • výhľad výhľad

Hotel Vivaldi je veľmi elegantná osem poschodová budova zložená z 205 izieb, majestátnej vstupnej haly, reštaurácií, bazénov. Hotel leží v stredisku St. Julian´s.

Ubytování  průměrně (4/5)

Izby sú stredne veľké, príjemne a útulne zariadené. Disponujú dvomi lôžkami s možnosťou prístelky, TV, telefónom, klimatizáciou, minibarom a vlastným sociálnym zariadením.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Menší strešný bazén, nádherný výhľad na okolie.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž je skalnatá.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Hotel má ideálnu polohu na poznávanie histórie, zábavu, nákupy, relax a oddych.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro obchodníky
 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro starší a méně pohyblivé osoby
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Malta - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání