Napsat recenzi

Soreda ****

Recenze hotelu Soreda Hotel **** (Malta - Malta - Qawra)

Hodnocení:
průměrně: 3,5/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2011
Přečteno: 445x
Recenze se líbila: 951 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0
  • izba izba
  • bar bar
  • švédske stoly švédske stoly
  • reštaurácia reštaurácia
  • strešný bazén strešný bazén
  • kúpeľňa kúpeľňa

Veľmi pekný hotel s prvkami anglickej kultúry, ktorý sa nachádza neďaleko centra letoviska. Od skalnatej pláže je vzdialený cca 200m. Disponuje recepciou s klavírom, internet café, Wi-Fi, TV miestnosťou, knižnicou, reštauráciou, strešným snack barom, 3 bazénmi z toho 1 na streche hotela (ležadlá a slnečníky zdarma), krytým bazénom s vírivkou, posilňovňou.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Izby príjemne zariadené s vlastným sociálnym zariadením (sprcha/WC/sušič na vlasy), klimatizáciou, chladničkou, TV, telefónom, rádiom, balkónom. Hotel ponúkal stravovanie all inclusive.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Hotel má recepciou s klavírom, internet café, Wi-Fi, TV miestnosť, knižnicu, reštauráciu, strešný snack bar, 3 bazénmi z toho 1 na streche hotela (ležadlá a slnečníky zdarma), krytý bazén s vírivkou, posilňovňu.

Okolí hotelu  průměrně (2,5/5)

Radí sa medzi mestské hotely, vzdialenosť na pláž cca 200m. Výhľad z niektorých izieb bol na strechy priľahlých budov s nádržami na vodu, klimatizačnými jednotkami a pod.

Celkový dojem  průměrně (3,5/5)

Anglický štýl hotela dodáva pobytu vysokú majestátnosť. Je vhodný skôr pre staršiu klientelu.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Malta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání