Napsat recenzi

Hotel Seashells Resort at Suncrest ****

Recenze hotelu Hotel Suncrest **** (Malta - Malta - Qawra)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2011
Přečteno: 882x
Recenze se líbila: 888 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0
  • naša izba naša izba
  • izba izba
  • kúpeľňa kúpeľňa
  • kúpeľňa kúpeľňa
  • pohľad z okna pohľad z okna
  • hotel hotel

Príjemný 4* hotel nachádzajúci sa na pobrežnej promenáde.

Ubytování  průměrně (4/5)

Hotel mal izby 2 lôžkové s možnosťou jednej prístelky. Izby boli s vlastným sociálnym zariadením, so sprchou, WC a fénom, na izbách bolo TV, klimatizácia, ventilátor, balkón.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Hotel ponúka stravovanie polpenziu alebo all inclusive. V čase našej návštevy bola strava dosť jednotvárna, preto by som skôr odporučila polpenziu a v blízkych reštauráciách ochutnať miestne špeciality.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

V čase mojej návštevy bol personál prevažne slovensky a česky hovoriaci.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž bola skalnatá, vstup cez betónové platne, alebo schodíky. Bazén so slanou vodou a šmykľavkou.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Hotel je neďaleko centra, na pobrežnej promenáde.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Veľmi príjemný hotel, dobre riešený podchod na pláž. Stravovanie mierne pokulhávalo.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Malta - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání