Napsat recenzi

Holiday Villa Beach Resort - Langkawi

Recenze hotelu Holiday Villa Beach Resort & Spa Langkawi **** (Malajsie - Kedah - Langkawi Island)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 34x
Recenze se líbila: 26 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Nádherný resort,vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi /my jsme tam byli s dcerou,jejím manželem a 7letým vnukem/ , hotel a prostředí nádherné. Personál hotelu perfektní,denně uklízeli celý resort. Snídaně -velký výběr, každý si vybere. Na to že byl hotel plný tak na pláži dostatek místa a v bazénu věčně skoro prázdno,maximálně 8-10 lidí.Byli jsme zde maximálně spokojení a rádi by jsme se sem ještě vrátily. Je to nádherný ostrov. Maximální spokojenost se vším,děkujeme

Ubytování  průměrně (5/5)

Každý normální člověk zde musí být spokojen

Strava a stravování  průměrně (5/5)

měli jsme jen snídani,ale spokojenost

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Dostačující-klima,tv,lednice

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

pláž nádherná,dle našeho názoru nejpěknější z celého ostrova Langkawi /procestovali jsme celý ostrov a toto je opravdu nejpěknější pláž/,jen moře bylo zakalené ,ale teplota 29 C.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Nádhera...

Celkový dojem  průměrně (5/5)

SUPER-Maximální spokojenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Kedah - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání