Napsat recenzi

Lubomír Fohl

Recenze hotelu Park Inn by Radisson Hotel and Spa Zalakaros **** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Zalakaros)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 125x
Recenze se líbila: 99 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Lázně odpovídají tomu, co bylo deklarováno v nabídce zájezdu, ovšem problematické vidím to, že i když hotel spadá do řetězce Radisson, nejsem si jistý, že této úrovni odpovídá, hlavně z personální stránky.

Ubytování  průměrně (4,9/5)

odpovídalo zařazení hotelu

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

slabá nabídka typických maďarských jídel i když přeložený leták pro služby all inclusive sděloval něco super..., slabá úroveň obědů, pro nápoje v rámci all inclusive byl pouze vyhrazen jediný bar a většinou v něm někdy chyběla obsluha..

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

jak jsem již uvedl, jazyková komunikace slabá, hovořím anglicky, ale byl to dost problém, se s nimi domluvit

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

lázně jsou velké a každý si může vybrat, co se mu líbí

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

s lázněmi a ubytováním spokojenost, ostatní bylo průměrné

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání