Napsat recenzi

Hotel hrůzy

Recenze hotelu Piknik Wellness Hotel *** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Siófok)

Hodnocení:
průměrně: 1,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2022
Přečteno: 26x
Recenze se líbila: 92 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel plný špíny a ještě komunistického vybavení.

Ubytování  průměrně (1,3/5)

Špína, pavučina, zbytky plesnivého jídla ve skříni.

Strava a stravování  průměrně (1/5)

Měla bych strach tam jist

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (0,7/5)

Ze střechy kape voda, flekate staré koberce na hodně, vnitřní bazén je špinavý.

Lázeňské služby  průměrně (2/5)

Špína

Okolí hotelu  průměrně (1,3/5)

Katastrální

Celkový dojem  průměrně (1,3/5)

Strašný, hnusný, odporný.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 3 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Západní Maďarsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání