Napsat recenzi

Po několika letech opět v Mosonmagyaróváru

Recenze hotelu Aqua Hotel Termal *** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Mosonmagyaróvár)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2024
Přečteno: 0x
Recenze se líbila: 8 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Krásně zrekonstruovaný resort až na to , že i v červnu probíhají rekonstrukce u bazénů kde jsou natažené červenobílé pásky a mezi hosty pobíhají řemeslníci, to na příjemné a klidné atmosféře nepřidá. Také jsme se setkali s arogantním přístupem mladého recepčního, když ho manžel požádal lámanou němčinou o tužku, aby si zapsal heslo na WiFi, byl problém ,přitom druhá recepční manželovi předal kartičku s heslem a vše bylo vyřešeno. Asi to bude v lidech.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Se

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,4/5)

Ušlo to

Lázeňské služby  průměrně (4,5/5)

Nevím

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Pěkné

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Spokojená

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 9
z 12 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Západní Maďarsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání