Napsat recenzi

Aqua Hotel Termál, Mosonmagyarovár

Recenze hotelu Aqua Hotel Termal *** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Mosonmagyaróvár)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2022
Přečteno: 56x
Recenze se líbila: 33 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Ubytování má výhodu kvůli propojení s bazény a welness. Strava průměrná, bez ovoce. Kapacita jídelny je poloviční, než je počet hostů, kteří se v ní stravují. U snídaně chybí hrnky, lžičky, skledničky. Personál mluví převážně německy. Pokoje čisté. Bonusy - konkrétně masáž nebyly uskutečněny.. nebyl masér k dispozici.

Ubytování  průměrně (3,8/5)

výhodou jsou vstupy do lázní

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

neschopnost personálu obsloužit takové množství lidí, nedostatečná kapacita jídeny.. Chybí ovoce a nápoje.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Personál mluví převážně německy a vytváří zmatky a nepodává informace

Okolí hotelu  průměrně (3,9/5)

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

určen pro pobyt ne delší než 3 dny

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Západní Maďarsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání