Napsat recenzi

Termální lázně

Recenze hotelu Hunguest Hotel Répce Gold **** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdő)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 137x
Recenze se líbila: 157 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel jsme navštívili již po osmé . Vždy jsme byli spokojeni s poskytovánými službami a úrovní ubytováni včetně přístupu personálu. Po skončení se cítíme spokojeni a odpočáti. Můžeme tedy pobyt v tomto hotelu vřele doporučit. Rovněž rezervace a zajištění pobytu prostřednictvím Zájezdy.cz. a.s. proběhlo bez nejmenší chybičky. Nezbývá než pracovnícím upřímně poděkovat.í

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Pokoje velmi dobře vybavené a prostorné . Každodenní úklid byl zárukou čistoty a pořádku.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,4/5)

Kvalitní služby a příjemný personál.

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Velmi dobrý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 28
z 30 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání