Napsat recenzi

Kateřina

Recenze hotelu Hunguest Hotel Répce *** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdő)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2019
Přečteno: 79x
Recenze se líbila: 105 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Lázně krásné, hotel špatný

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Hotel, strava, služby nic neodpovídá současnému standardu ***

Nezaměnit s sousedním hotelem Répce Gold!

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

Jídlo celkem dobré, malý výběr hlavně ovoce a zeleniny

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Pokoj čistý. Chodby, okna, výtahy vše k rekonstrukci, TV stará se špatným obrazem, nabízený program ČT24 se podařilo naladit jeden den, internet nešel večer vůbec.

Hezký pouze hotelový bazén, personál přísný

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Umístění v lesoparku

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Hotel jako budova působí hodně zanedbaně, stejně jako chodba vedoucí do lázní a parkoviště..

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 13
z 18 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání