Napsat recenzi

HOTEL RÉPCE - Rekreační pobyt - Bükfürdő

Recenze hotelu Hunguest Hotel Répce *** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdő)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: září 2018
Přečteno: 78x
Recenze se líbila: 138 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Odpočinuli jsme si v termálních lázních.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

slabší brácha vedlejšího hotelu Gold

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

chyběly ráno palačinky, jinak jídlo výborné

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Hotel starší bez balkonu

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Termální bazény super. Nevýhodou je, že vstup je podle ubytovaných nocí. Tzn. 3 noci = 3 vstupy. Takže člověk, když vejde do lázní, tak nemůže odejít a vrátit se si třeba zaplavat večer.

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

Hodně důchodců

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 13
z 18 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání