Napsat recenzi

Příjemný pobyt

Recenze hotelu Hotel Golf & Spa Greenfield **** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdő)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2013
Přečteno: 403x
Recenze se líbila: 423 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V hotelu jsme byli na 5 dní a byli jsme vcelku spokojení.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Pokoj hezký, čistý. Připravena byla i dětská postýlka s peřinami. Trochu zklamaní jsme byli z toho, že v objednávce jsme měli "komfort view", což jsme předpokládali, že by mohl být balkón. Měli jsme pouze okno s výhledem na golfové hřiště. Přičemž většina pokojů balkón měla.

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Jídlo nám chutnalo, hlavní jídla vařili velmi dobře. Snídaně v podstatě denně stejná. Oběd 2 hlavní chody, večer 5 chodů + saláty, zákusky. Celý program bych však rozhodně nenazývala all inclusive, ale spíš "plná penze". Odpolední 14-18 mělo být občerstvení u bazénu se zákusky a ovocem. Ovšem ovoce znamenalo miska s jablky (denně), a zákusky - na talířku 3 malé kousky buchty typu český perník, poměrně suché a hlavně každý den stejné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Personál většinou ochotný, vstřícný.

Ve vybavení hotelu nám chybělo víc možností, aktivit pro malé děti. V přízemí sice byla herna, ale ne moc vybavená. Venkovní hřiště u hotelu žádné, ale kousek v okolí se něco našlo.

Velkou výhodou byly ale vnitřní bazény, které jsme mohli využít, přestože venku pršelo a bylo zima. Pro děti velmi příjemný malý bazén s teplou vodou, i jeden střední velikosti. Pak velký plavecký bazén a 2 s termální vodou.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Nebyla to asi naše "nej" dovolená, ale bylo to fajn. Celkově asi průměr.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 4 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Západní Maďarsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání