Napsat recenzi

Odpočinek v lázních???

Recenze hotelu Hotel Golf & Spa Greenfield **** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdő)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2017
Přečteno: 126x
Recenze se líbila: 188 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

5-ti denní dovolená v přeplněném hotelu

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Čisté prostorné pokoje s dostatečným místem pro přistýlku a kvalitním sociálním zázemím.

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Strava chutná s dostatečným výběrem. Díky množství klientů ale dojem velmi kazil velký hluk, často dlouhé fronty u samoobslužných pultů s jídlem (silně nám to připomnělo školní jídelny). S tím potom souvisely dlouho neuklizené stoly i po odchodu hostů.

Stravování bylo něco mezi All inclusive a plnou penzí, ne All inclusive, jak je inzerováno.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Personál převážně vstřícný, ale benevolentní k často nevhodnému chování a oblečení (ve wellness a v hotelové restauraci) klientů.

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Okolí vhodné k pěší a cykloturistice, obchůdky v dosahu.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Pokud chcete strávit klidnou dovolenou, doporučuji tento hotel NEVYBÍRAT, a to z těchto důvodů:

- velký hluk v celém hotelu (wellness, restaurace, hotelové bary)

- celková atmosféra neodpovídala 4*Superior hotelu

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 3
z 4 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Západní Maďarsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání