Napsat recenzi

Top one

Recenze hotelu Hotel Danubius Health Spa Resort Bük **** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdő)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 103x
Recenze se líbila: 164 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Do tohoto hotelu se vracime soukrome uz poctvrte, nebot jsme zde maximalne spokojeni a doporucujeme i znamym!

Hotel je pro nas utulny a pritom luxusni. Pan reditel je denne pritomen v provozu, mnohdy i ve vecernich hodinach, veceriva v hotelove restauraci.....a podle toho se chova i personal! Jsou to privetivi profesionalove! Cistota vsude bezvadna, na zahrade dostatek pohodlnych lehatek, denne vecer uklizenych......... nikdy jsme nespozorovali nejaky neporadek ci nedostatky a to mame kriticky pohled lidi ze stejneho oboru! Kuchyne jednoznacne delikatni, lunch stoly stale upravene a doplnovane....Uz se tesime na navstevu v dubnu a patrne nikdy jiny hotel a pobyt uz hledat nebudeme!

Posledni plus je klid od rodin s hlucnymi detmi!

Ubytování  průměrně (4/5)

Listopad 2017

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Dokonale

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Prijemne na prochazky

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Uchvatny

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání