Napsat recenzi

nádherný odpočinek

Recenze hotelu Hotel Danubius Health Spa Resort Bük **** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdő)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 90x
Recenze se líbila: 163 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Práce zaměstnanců CK i pracovníků hotelu kde jsme byly ubytováni byla naprosto skvělá. Hotel je na špičkové úrovni, obsluha a kvalita jídla byla nadstandardní. Jedním slovem - skvělé, skvělé...........

Ubytování  průměrně (4/5)

naprosto bezchybné

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

pestrá a velmi chutná strava

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

ochota personálu je na špičkové úrovni, vybavení rovněž

Pláž a moře  průměrně (5/5)

hotel je ve vnitrozemí nemá tedy žádnou pláž, ale má možnost koupání v hotelových bazénech a je zde spousta lehátek na krásné zahradě

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

hotel je na okraji obce Bük, ale je zde nádherné okolí pro veškeré sporty

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

lze shrnout, vše je super, doporučuji ve svém okolí

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání