Napsat recenzi

Chybí termální bazén

Recenze hotelu Hotel Danubius Health Spa Resort Bük **** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdő)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 80x
Recenze se líbila: 81 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Navštívili jsme hotel opakovaně a velmi jsme postrádali termální bazén, který je od 1.1.2020 zavřený. Považujeme za základní nedostatek. Dále jsme hráli tenis v hale vedle, kde se vůbec netopilo a soustavně jsme ztráceli míčky za hromadami složeného materiálu.

Ubytování  průměrně (4/5)

Pěkné a čisté.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Výborné a chutné. Uvítali bychom kvalitnější víno i pivo.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Většinou příjemné. Dobrá angličtina na recepci.

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Upravené a čisté.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Pěkné, ale bez termalu. Jediný důvod, proč nebudeme doporučovat.. Jak v budoucnu ?

Bude opět termál napuštěn ?

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání