Napsat recenzi

Bezvadná dovolená

Recenze hotelu Greenfield Hotel Golf & Spa **** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdő)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2020
Přečteno: 27x
Recenze se líbila: 107 čtenářům
Fotografie: 7
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme velmi spokojeni s hotelem i s ubytováním.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Pěkný moderní hotel, krásný pokoj s výhledem na golfové hřiště. Vždy pečlivě uklizen

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Jedním slovem vynikající

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Hotel je vybaven nekolika byzény, jeden venkovní. Dva bazény s příjemně teplou vodou z termálního pramene. Za hotelem je velké golfové hřiště, vzhledem k našemu pobytu mimo sezonu bylo nefunkční. Veškerý personál ochotný, milý.

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Okolí hotelu je rovinaté s pohledem na Alpy

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Naprostá spokojenost, příští rok jedeme zas

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 4 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Západní Maďarsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání