Hotel pro celé rodiny

Recenze hotelu Piroska Hotel Bük **** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Bük)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,5
(na základě 24 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: březen 2014
Fotografie: 8
Komentáře: 0

Ubytování pěkné, domluvíte se zde jen anglicky nebo německy, česky se vůbec nesnaží rozumět. Půjčili jsme si v hotelu kola, blízko nádherné nové dětské hřiště u uměle vybudovaných jezer. Jídlo menu pro děti výběr jen ze 4 stále stejných jídel. Dopručujeme menu, kdy na stravenu se do její částky vešlo i jídlo pro děti i pití. Nebo se doplácelo minimum. Vůbec se nemusí měnit peníze. Všude lze platit kreditkou, Eurem nebo i Kč. Navštivte největší výstavu medvídků, nebojte se zazvonit, vstupné dobrovolné, příjemná paní Vás provede a uvidíte 3000 ks plyšových medvídků a ještě dostanete pro děti dárek.

Jen termály nás zklamaly, vůbec nejsou vhodné pro děti, to raději opravdu zůstaňte na hotelu, kde je úžasný bazén i dětský, sauny, pinpong, dětský koutek atd.. Termály průměrný věk tak 80 let a až na podruhé, kdy jsme platili dvakrát vstupné se dostanete do obyčejného bazénu, kde jsou 3 skluzavky a vodní řeka. Jinak nic. Nestojí to za ty peníze.

Fotografie

Ubytování 

Každý den úklid, čistý, útulný a velmi klidný hotel. Někdy jsme byliv bazénu sami.

Strava a stravování 

Viz.úvod

Vybavení, služby a personál hotelu 

Viz. úvod

Okolí hotelu 

Viz. úvod

Celkový dojem 

Viz. úvod

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené