Napsat recenzi

Prima relax

Recenze hotelu Hunguest Hotel Flóra *** (Maďarsko - Východní Maďarsko - Eger)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 31x
Recenze se líbila: 315 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

S pobytem jsme byli spokojeni, hotel je starší a tomu odpovídá i vybavení. Termální lázně byly super, strava na jedničku a organizace od CK taky. Rádi se do Egeru vrátíme.

Ubytování  průměrně (4,3/5)

hotel je starší a tomu odpovídá i vybavení

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

na jedničku

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Trochu lepší úklid pokojů a společných prostor v hotelu.

Pláž a moře  průměrně (4,8/5)

termály super

Okolí hotelu  průměrně (4,9/5)

Krásné historické město

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

Celkově se nám pobyt díky termálům, stravě a moc hezkému okolí hotelu a super výletům líbil.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 9
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Východní Maďarsko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání