Napsat recenzi

Pobyt v Budapešti

Recenze hotelu Star City *** (Maďarsko - Budapešť a okolí - Budapešť)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2019
Přečteno: 18x
Recenze se líbila: 98 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Star City poskytuje kvalitní snídani. Možnost ponechání zavazadel v úschově až do odjezdu. Hotel čistý, personál vstřícný.

Ubytování  průměrně (3/5)

Slušné. Výhrady viz níže.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Snídaně výborné.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3/5)

Náš pokoj nebyl klasický dvoulůžkový, ale jednolůžkový s jakousi předsíní, kde bylo druhé lůžko a šatní skříň a noční stolek s lampičkou, kterou nešlo použít, neboť šňůra nestačila k zásuvce. V obou pokojích nebylo možné regulovat topení, protože na radiátorech nebyl příslušný ventil a proto bylo nutno nechat celou noc otevřené okno, i když venku bylo chladno, protože pokoj byl přetopen. V prvním pokoji byl klasický psací stůl a židle. Druhá osoba musela sedět na posteli. Koupelna slušná, ale byla cítit plíseň. Plnohodnotný dvoulůžkový pokoj vypadá dle mých zkušeností jinak!

Okolí hotelu  průměrně (1/5)

Okolí velmi nepříjemné. Ulice zřejmě nikdy neuklízena. Každý roh, každý stožár pouličního osvětlení byl -omlouvám se za výraz-" obesrán". Zápach moči byl všudypřítomný. Neumím si představit, jak by to vypadalo v létě době veder. Poloha hotelu by jinak byla dobrá. 7 minut chůze na metro.

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Viz výše.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Budapešť a okolí - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání