Napsat recenzi

Jarní prázdniny v Aquaworldu Budapešť

Recenze hotelu Aquaworld Resort Budapest (Maďarsko - Budapešť a okolí - Budapešť)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2020
Přečteno: 42x
Recenze se líbila: 88 čtenářům
Fotografie: 10
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Výhled z pokoje č.414 Výhled z pokoje č.414
  • Dětský koutek Dětský koutek
  • Detsky bazen super Detsky bazen super

Co se hotelu týče, byli jsme spokojeni po všech stránkách. Personál milý,usměvavý, jídlo dokonalé, káva výborná, vodní vyžití perfektní, jen malá námitka k uzavírání atrakcí během provozu a tím omezení zábavy.. to by měli opravovat v noci podle mě. Ceny příznivé nato, že je to 4 hvězdičkový hotel. Pokoje hezké, čisté. Určitě se zase vrátíme.

Ubytování  průměrně (5/5)

Příjemné

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Vynikající

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Malé nedostatky - opotřebení pokojů

Okolí hotelu  průměrně (2/5)

Kromě výhledu z jedné strany hotelu ostatní okolí nic moc

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Přes malé nedostatky jsme byli velmi spokojeni

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Budapešť a okolí - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání