Napsat recenzi

Madagaskar - ostrov přírodních krás

Recenze hotelu Madagaskar - ostrov přírodních krás (Madagaskar - )

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: duben 2018
Přečteno: 390x
Recenze se líbila: 261 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Je dobré si uvědomit, že Madagaskar se řadí k nejchudším zemím světa. Kdo by očekával dopravní infrastrukturu a služby na úrovni Evropy, měl by svůj náhled na Madagaskar přehodnotit. Nákup zájezdu včetně komunikace s prodejcem byl bez připomínek, stejně tak poskytování informací. Doprava služby pod vedením zkušeného průvodce, pana Davida, již z pražského letiště a zpět rovněž.

Program zájezdu byl sestaven logicky a postupně se zvyšovala atraktivita navštěvovaných lokalit. Příroda čtvrtého největšího ostrova světa je díky geologickým procesům, endemické fauně a floře zajímavá a různorodá.

Navštívili jsme také vesnice a školu v nejchudší části Madagaskaru, kde by děti i dospělé potěšily jakékoliv obnošené oděvy, psací potřeby, o čem v informacích k zájezdu nebyla zmínka.

Ubytování 

Byli jsme ubytovaní v 6 hotelech, z nichž 4 předčily naše očekávání. Dva z nich byly na přijatelné úrovni s ohledem na destinaci. Strava chutná, pestrá, někde se dá říci výborná.

Strava a stravování 

Vybavení, služby a personál hotelu 

Náš zájezd byl zájezdem poznávacím, bez dětí. Vybavení hotelů na dobré úrovni. Některé resorty citlivě umístěné v krásných přírodních scenériích daleko od civilizace, většina s bazény. U poznávacího zájezdu je důležité se v příjemném prostředí vysprchovat, dobře se najíst, pokud čas dovolí zaplavat v bazénu či využít masáže na velmi dobré úrovni a ráno odpočinutý vyrazit na celodenní putování.

Pláž a moře 

U moře jsme strávili jeden, poslední den. Vzhledem k silnému odlivu a přílivu je dobré využít možnost se okoupat v době odlivu, kdy moře není znečistěné vodními rostlinami. To je ale možné i u slušně vybaveného bazénu v resortu s výhledem na moře.

Okolí hotelu 

Co je za hranicí oplocení hotelu odpovídá Madagaskaru jako rozvojové zemi.

Celkový dojem 

Určitě poučné, jak lidé ještě dnes žijí. Příroda celkový dojem naštěstí napravuje. Poděkování patří i epmatickému průvodci panu Schmiedovi a jeho místnímu partnerovi Sitrakovi.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání