Napsat recenzi

Ihary Hotel - půvabné místo na úpatí národního parku Ranomafana

Recenze hotelu Ihary Hotel (Madagaskar - Ranomafana)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: květen 2008
Přečteno: 213x
Recenze se líbila: 1 217 čtenářům
Fotografie: 13
Videa: 0
Komentáře: 0
 • Ihary Hotel - vstup Ihary Hotel - vstup
 • Ihary Hotel Ihary Hotel
 • Ihary Hotel - bungalovy Ihary Hotel - bungalovy
 • Ihary Hotel - bungalovy Ihary Hotel - bungalovy
 • Ihary Hotel - bungalovy Ihary Hotel - bungalovy
 • Ihary Hotel - ubytování Ihary Hotel - ubytování
 • Ihary Hotel - ubytování Ihary Hotel - ubytování
 • Ihary Hotel - koupelna Ihary Hotel - koupelna
 • Ihary Hotel - recepce Ihary Hotel - recepce
 • Ihary Hotel - restaurace Ihary Hotel - restaurace
 • Ihary Hotel - bar v restauraci Ihary Hotel - bar v restauraci
 • Ihary Hotel - výhledy do okolí Ihary Hotel - výhledy do okolí
 • Ihary Hotel - výhledy do okolí Ihary Hotel - výhledy do okolí

Hotel Ihary leží u řeky, na úpatí národního parku Ranomafana s rozlohou okolo 40 000 ha, s posledními zachráněnými zbytky východního deštného pralesa v této oblasti. Pěkné ubytování.

Ubytování 

Ubytování bylo formou zděných bungalovů s dřevěno-rákosovou střechou, s dvoulůžkem a dvěma samostatnými postelemi (opět s moskytiérami), stolkem, dvěma židlemi, skříní a jednoduchou koupelnou se sprchou, WC, umyvadlem, zrcadlem a s osuškami v ceně. Bungalovy jsou umístěné v řadách u řeky, zde se tedy na večerní procházky hodily repelenty.

Strava a stravování 

Jídlo bylo moc dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Hotel se skládá z hlavní budovy, kde je restaurace s barem a malá recepce. Areál byl upravený, čistý, s různými keři a květinami a s výhledem na úpatí pralesa - krásného národního parku Ranomafana.

Okolí hotelu 

Krásné výhledy na okraji národního parku. V pěšky dostupné vzdálenosti tržiště. Jméno národního parku Ranomafana pochází od názvu městečka, oblíbeného díky svým termálním lázním. Park byl vyhlášen místem ochrany lemura Golden Bamboo (Hapalemur aureus). Teče zde řeka Namorona, která je napájena spoustou malých pramenů a potůčků z kopců, které vytvářejí menší vodopády a peřeje. Celkem prudké svahy jsou porostlé lesy, žije zde asi 12 druhů lemurů, kolem stovky druhů ptáků, mnoho hadů, ještěrek, motýlů a další fauny.

Celkový dojem 

Pěkné ubytování v dosahu téměř panenské přírody v pralese. Pro odvážnější doporučuji noční safari v tomto národním parku :-)

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro mládež
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání