Napsat recenzi

Grace Lodge Andasibe - útulné bungalovy uprostřed národního parku

Recenze hotelu Grace Lodge Andasibe (Madagaskar - Andasibe)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: květen 2008
Přečteno: 278x
Recenze se líbila: 1 204 čtenářům
Fotografie: 15
Videa: 0
Komentáře: 0
 • Grace Lodge Andasibe - hlavní budova Grace Lodge Andasibe - hlavní budova
 • Grace Lodge Andasibe - bazén a bungalovy v zahradě Grace Lodge Andasibe - bazén a bungalovy v zahradě
 • Grace Lodge Andasibe - zahrada s bungalovy Grace Lodge Andasibe - zahrada s bungalovy
 • Grace Lodge Andasibe - restaurace Grace Lodge Andasibe - restaurace
 • Grace Lodge Andasibe - hlavní budova - apartmá Grace Lodge Andasibe - hlavní budova - apartmá
 • Grace Lodge Andasibe - hlavní budova - apartmá - koupelna Grace Lodge Andasibe - hlavní budova - apartmá - koupelna
 • Grace Lodge Andasibe - hlavní budova - apartmá - koupelna Grace Lodge Andasibe - hlavní budova - apartmá - koupelna
 • NP Andasibe NP Andasibe
 • foto z NP Andasibe foto z NP Andasibe
 • foto z NP Andasibe foto z NP Andasibe
 • foto z NP Andasibe foto z NP Andasibe
 • foto z rezervace u Andasibe foto z rezervace u Andasibe
 • foto z rezervace u Andasibe foto z rezervace u Andasibe
 • foto z rezervace Vakona Forest lodge foto z rezervace Vakona Forest lodge
 • foto z rezervace Vakona Forest lodge foto z rezervace Vakona Forest lodge

Grace Lodge Andasibe jsou pěkné a útulné bungalovy obklopené národním parkem v Andasibe (Parc National Andasibe Mantadia).

Ubytování 

Ubytování nabízeli v čistých a útulných bungalovech nebo v hlavní budově. Já společně s dvěma lidmi jsme byli v hlavní budově s bazénem, v podkrovním apartmá. Bungalovy byly vybavené dvěma lůžky s moskytiérou, stolkem a křesly, skříní a koupelnou s WC, umyvadlem a zrcadlem. Apartmá v budově mělo 2 dvoulůžka a jednu samostatnou postel (bez moskytiér), jídelní stůl se 4 židlemi, 3 křesla s konferenčním stolkem a prostornou koupelnu s WC, sprchou, umyvadlem, zrcadlem a osuškami v ceně. V budově i bungalovech byl trochu problém s teplou vodou, byly tam poměrně malé bojlery a navíc dost nešikovně regulovatelné. Celkem bylo v areálu 9 bungalovů - 2 luxusnější s dvoulůžkem (pro 2 osoby), 6 s dvěma lůžky (pro 2 osoby) a jeden rodinný 4lůžkový bungalov. Celkově velmi hezké ubytování.

Strava a stravování 

Strava byla moc dobrá. Snídani tvořily čaj, káva, mléko, avokádový nebo pomerančový džus, bílé bagety, croisant, marmeláda, jogurt, máslo, případně míchaná vajíčka. Stravování nabízeli formou snídaně a oběd či večeře na objednání z jejich jednoduchého jídelního lístku.

Vybavení, služby a personál hotelu 

V přízemí hlavní budovy je menší, ale útulná restaurace s barem/zároveň recepcí. Venkovní bazén. Ke službám hotelu patřila i možnost půjčení vybavení na petanque, badminton nebo půjčení kol.

Okolí hotelu 

Areál je obklopen národním parkem - Parc National Andasibe Mantadia - s tropickým deštným pralesem s mnoha druhy lemurů včetně největšího lemura na ostrově - Indri indri, který vydává zvuky podobné zpěvu. Tato rezervace, rozkládající se na ploše asi 810 ha, je známá svou speciální endemickou faunou a flórou. Lze v ní obdivovat velké množství orchidejí, lemurů, chameleónů, hadů, žab a ptáků. Asi 1 km od Andasibe byla další rezervace - Vakona Forest lodge - s mnoha motýly, chameleóny, krokodýly, plazy, žábami a dalšími obojživelníky. Byla to jakoby malá ZOO, zvířata byla umístěná v klecích, z kterých nám je postupně vyndávali a ukazovali. Mohli jsme si tak na zvířata sáhnout, nechat si je po sobě lézt :-) a bez problémů vyfotit.

Celkový dojem 

Velmi hezké ubytování v krásném místě, blízko rezervací. Byli jsme spokojeni.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro mládež
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání