Napsat recenzi

Pobyt v Rize

Recenze hotelu City Hotel Teater *** (Lotyšsko - Lotyšsko - Riga)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 12x
Recenze se líbila: 122 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pobyt celkově byl skvělý. Hotel super a bez chybičky a Riga je nádherné město, které určitě stojí za prozkoumání a pobřežní středisko Júrmala taktéž.

Ubytování  průměrně (4/5)

Ubytování bylo super. Pokoj i vybavení krásné. Hotel je na rušné ulici, takže pokoje směrem do ní jsou docela hlučné a mohlo by to někomu vadit, nám však až tolik ne.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Snídaně byly skvělé, bufet byl bohatý a neustále doplňovaný každou chvíli až do konce snídaní! Velký výběr slaného i sladkého. Restaurace je navíc až v sedmém patře s nádherným výhledem na město.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál milý a usměvavý po celou dobu. S ničím nebyl problém.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Hotel se nachází na rušné ulici, takže v okolí je prakticky vše - lékárná, restaurace, mhd zastávky,.. Je to i kousek do centra a dá se dojít pěšky.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Určitě doporučuji a ráda se vrátím znovu.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání