Napsat recenzi

Krásná dovolená

Recenze hotelu Hotel Crystal Springs **** (Kypr - Protaras - Pernera)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2011
Přečteno: 874x
Recenze se líbila: 466 čtenářům
Fotografie: 19
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel Crystal Springs se nachází v letovisku Protaras na východě ostrava. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 50 km, letovisko doporučuji pro kidnou dovolenou, ale i pro milovníky vodních sportů. Hotel leží v krásné zahradě přímo u pláže na okraji letoviska.

Ubytování  průměrně (4/5)

Hotel nabízí ubytování ve standardních 2 lůžkových pokojích s možností přistýlky, s balkonem a individuální klimatizací. Televize a trezor je za poplatek.

Strava a stravování  průměrně (4,9/5)

Hotel poskytuje stravování formou bufetu. Výběr jídla je bohatý, dobře zde vaří.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,9/5)

Personál hotelu je velmi vstřícný, někteří z nich se domluví i česky. Hotel se pyšní svou krásnou zahradou, lehátka a slunečníky v zahradě a u bazénu jsou zdarma.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Pláž z hrubozrnným pískem je velmi úzká, lehátka a slunečníky jsou za poplatek. Přístup na pláž je přes hotelovou zahradu po schodech, nebo po cestě. Vstup do moře je zpočátku mírný, potom jsou zde ale větší kameny.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Okolí hotelu je upravené a čisté.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Hotel je útulný, pěkný, pro svou pláž bych ho ale nedoporučovala rodinám s malými dětmi.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Protaras - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání