Napsat recenzi

Příjemný hotel pro rodinnou dovolenou

Recenze hotelu Malama Holiday Village *** (Kypr - Protaras - Paralimni)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2011
Přečteno: 745x
Recenze se líbila: 532 čtenářům
Fotografie: 31
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Schody na pláž Schody na pláž
  • Cesta na pláž Cesta na pláž

Aparthotel Malama Holiday Village se nachází na okraji letoviska Protaras, centrum je vzdáleno cca 6 km. Hotel je velmi vhodný pro rodiny s dětmi vzhledem k ubytování v prostorných apartmánech a také pro svou přátelskou atsmoféru.

Ubytování  průměrně (5/5)

Hotelový areál nabízí ubytování ve 4 lůžkových apartmánech - z toho jsou některé zrenovované. Prostorné apartmány mají jednu oddělenou ložnici a obývací pokoj se dvěma oddělenými lůžky a kuchyňským koutem. Kuchyňský kout je plně zařízený, včetně varné konvice, toustovače, sporáku i s troubou, ledničky a potřebného nádobí. V obývacím pokoji je televize. Apartmány mají terasu, nebo balkon.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Hotel nabízí polopenzi formou bufetu, lze dokoupit i all inclusive. Stravě zde není co vytknout - velký výběr a velmi chutné jídlo. Každý si zde určitě vybere podle své chuti.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel nabízí svým klientům dvě restaurace, bar u bazénu, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti. K hotelu patří zahrada, kde jsou klientům k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Je zde i menší obchod kde lze nakoupit i nějaké potraviny.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Písečná láž je u tohoto hotelu opět úzká, lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Hotel bych pro svoje vybavení doporučila rodinám s dětmi, pláž ale bohužel není pro děti moc vhodná.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Protaras - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání