Napsat recenzi

hotel Navaria

Recenze hotelu Hotel Navarria *** (Kypr - Limassol - Limassol)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 67x
Recenze se líbila: 131 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel jsem navštívila v říjnu.Byly jsme tam jen 3 češky, podle toho se chovala delegátka.Při úvodní schůzce jsem měla dojem,že je v tom hotelu poprvé.Když jsem se zeptala,ne kterou stranu je centerum Limasolu,suverejně mi ukazala že do leva.Poslala by mne na opačnou stranu,když jsem se zeptala,zda je možné poslední den/odjezd od hotelu ve 23.00 hodin/ doplatit vyklizení pokoje v 18.00 musela se jít zeptat na recepci.Jezdím s CK již 20 let,ale tak neschopnou delegatku jsem nezažila!

Hotel byl příjemný.Veliká restaurace vnitřní i venkovni.Na chodbách i pokojích koberce.Pokoj veliký,dobře vybavený,balkon s výhledem na moře.Koupelna dostačující.Krásná pláž,výborný vstup do moře a moře teploučké!V hotelu asi 80 % Rusů a pak Poláků-v chování na stejno/to člověk zjistil na pláži-hluční a druživí/.Druhé mínus-jídlo.Snídaně se dala vybrat,ale večeře,hlad jsem neměla,jen jsem nikdy neřekla..chutnalo mi.Jeden z chodů,který se pořád opakoval..nazvala jsem kuřecí kosti a kůže na grilu.To si pak člověk při jídle připadal jako kočka,či pes.Obsluha na baru přes den nulová.Tak když si člověk odmyslí Rusy a jídlo paráda.Pěkná pláž,teplé moře a pěkné ubytování.Vzhledem k tomu,že jsem byla na Kypru na poznávacím zájezdu,tak mi nechyběly poznávací zájezdy,které se jaksi nekonaly.

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Spokojenost

Strava a stravování  průměrně (2,5/5)

Neměla jsem hlad,ale večeře vysloveně nechutné

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,4/5)

Spokojenost,uklízečky velmi příjemné a vždy bylo pěkně ukizeno.

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Krása

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Já jsem tam byla kvůli moři a pláži.

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

neztloustla jsem,ale ruštinu nechci ani náhodou SLYŠET!!!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Limassol - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání