Napsat recenzi

Výkrmna v luxusním hotelovém komplexu

Recenze hotelu Acapulco Resort Convention & SPA ***** (Kypr - Kyrenia - Catalkoy)

Hodnocení:
průměrně: 4,1/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 553x
Recenze se líbila: 174 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Báječné a časté jídlo, super služby, pěkné ubytování, bezvadné tobogány, skluzavky, teplé moře, lidé jsou tam velice milí, ale na Severní Kypr už nikdy víc. Není tam kde zajít, promenáda kolem moře neexistuje, je to resort, vtěsnaný mezi dva ostatné ploty. Procházka mimo resort nemyslitelná. Je to ideální místo pro důchodce nebo rodiny s dětmi, které si chtějí užít moře a tobogány a nechtějí nikam chodit. Kyrenia je škaredé smradlavé město plné odpadků.

Ubytování  průměrně (4/5)

hezké

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

služby vynikající až na recepčního, který nás nechal napospas při hledání pokoje, který byl na opačné straně areálu v jiné budově.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Okolí hotelu  průměrně (3,1/5)

Celkový dojem  průměrně (4,1/5)

resort a služby výborné, ale pro zajímavou dovolenou to nestačí, pro mne to byly vyhozené peníze, které se daly využít daleko kreativnějším způsobem ....

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 51
z 68 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Kyrenia - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání