Napsat recenzi

Varování

Recenze hotelu Acapulco Resort Convention & SPA ***** (Kypr - Kyrenia - Catalkoy)

Hodnocení:
průměrně: 3,9/5
Vloženo:
Pobyt: září 2019
Přečteno: 351x
Recenze se líbila: 178 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel je pěkný , sice 5* je nadhodnocená, ale v tom problém není . Vrátily jsme se včera z dovolené, která byla poznamenaná výbuchem municniho skladu, neboť v těsně blízkosti hotelu je vojensky prostor. Bylo to velmi stresující, neboť hotel byl značně poškozen tlakovou vlnou a na komplex dopadaly úlomky kovu z granatů a jiné munice , lide utíkali v noci ven, naprosto bez jakýchkoli informací.Vojáci druhy den odnášeli z rezortu spoustu kovových úlomků a hledali nevybuchlou munici.Opravdu velmivelmi nebezpečné a cestovní kanceláře vůbec o tomto neinformuji, ze v sousedstvi hotelu je sklad munice.To zjistíte až na místě podle plotů a cedulí.Dnešni telefonát s pracovníkem CK F*****, kdy nazval naši pokazenou dovolenou rozmarem me utvrdil v názoru, ze tato CK se o Vás zajímá , pouze , kdy potřebuje Vaše peníze. Pak jste jim ukradení a odmítají zodpovědnost za nedostatečnou informovanost. Radím NEJEZDIT

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Bungalov neodpovídá 5*

Strava a stravování  průměrně (4,4/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,1/5)

Průměr

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Celkový dojem  průměrně (3,9/5)

Dojem zkazil výbuch muničního skladu turecké armády 400m od hotelu, který je nabízen jako oáza klidu pro rodiny

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 57
z 80 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kyrenia - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání